Puljeoppsettet er klart

Postet av Landsturneringen den 21. Jun 2019

Lurer du på hvilke lag du skal møte under Landsturneringen 2019?
Nå trenger du ikke lure lengre, puljeoppsettet er nemlig klart!


Last ned oversikten her: Puljeoppsettet er klart.docx


PULJEOPPSETT FOTBALL

Alle lag spiller 4 kamper. To kamper lørdag og to kamper på søndag. Pokal til puljevinner.

7er B

7er B Pulje 1
City Stjørdal
Tromsø Full Fart Fremover
Borgen Unified
Lillestrøm 7er b
Brane Tigers

7er B Pulje 2
Rosenborg Ballklub
Lillestrøm 7er a
Elverum Fotball Unified
Vålerenga United
Harstad Tigers

7er B Pulje 3
Team Sande
Djerv 1919 lag 1
Verdal IL
Innstranda IL
BUL 1


7er C

7er C Pulje 1
Kolstad Fotball 
Flatås IL Lions 1
Fana Superteam – Blå
IL Pioner Fotball

7er C Pulje 2
Nessegutten TF
Ranheim Royal
GIF Sort
Larvik Turn

7er C Pulje 3
Kolstad Fotball 2
NIL Diamonds
Vind Stars
Vivil 1
Halsøy Tigers

Ekstra kamper i Pulje 1 og Pulje 2 (sø. 1.9)

Nr. 1 pulje 1 - Nr- 1 pulje 2
Nr. 2 pulje 1 - Nr- 2 pulje 2
Nr. 3 pulje 1 - Nr- 3 pulje 2
Nr. 4 pulje 1 - Nr- 4 pulje 2

 

5er B

Eik Tønsberg Svart
Indre Fosen Tigers
Nordhordland BK
Djerv Stjernelag
Peder Morset


5er C

5er C Pulje 1
FK Sykkylven Dreamteam
Djerv 1919 lag 2
Furuset Regnbuen
Rosenborg Ballklub
Hvam United

5er C Pulje 2
Guard – 1
Vålerenga United
Hana IL TF 1
Stryn United
Tertnes Stjernelaget C

5er D

5er D Pulje 1
Alta IF FFU
City Stjørdal 2
Djerv 1919 lag 3
Røa Unified
Brumunddal Fotball

5er D Pulje 2
Nessegutten TF 
Molde FK
Eik Tønsberg Hvit
FK Fyllingsdalen Tigers
Donn

5er D Pulje 3
Orkanger Diamonds
Hødd United
Sola Malaga
BUL 2
Tertnes Stjernelaget D

5er D Pulje 4
Ranheim Royal
Vivil IL rød
Tromsø Full Fart Fremover
GIF Hvit
Eiger FK

5er D Pulje 5
Flatås IL Lions
Vivil IL blå
Guard – 2
Innstranda IL
Vind Stars


5er E

FK Fyllingsdalen Tigers 2
Flatås IL Lions 3
Snøgg Super
Djerv 1919 4
Balsfjord Stars


3er D

3er D Pulje 1
Alta IF FFU
Fana SuperTeam – Rød
Halsøy Tigers
NIL Diamonds
Nessegutten TF D

3er D Pulje 2
Indre Fosen Tigers D
City Stjørdal 3
Sola Malaga
FK Sykkylven Dreamteam
Hana IL TF 2

3er E

3er E Pujle 1
Flatås IL Lions 4
Kolstad Fotball
Hvam United Sort
GIF Grønn
Halsøy Tigers 3

3er E Pujle 2
Nessegutten TF E
Indre Fosen Tigers E
Harstad Tigers
Halsøy Tigers 2 
Hana IL TF 3


PULJEOPPSETT HÅNDBALL

Alle lag spiller 4 kamper. To kamper lørdag og to kamper på søndag. Pokal til puljevinner.


A (Jenter)

A Pulje 1
City Stjørdal HSL
BUL IL
Strindheim HU Blå*
Klepp HU*

Ekstra kamper sø. 1.9.
Nr. 1 – Nr. 2
Nr. 3 – Nr. 4

A Pulje 2
J-Multi, Byåsen Håndball
Strindheim HU Gul
VIVIL IL Håndball

Dobbel serie

B (Gutter)

Kolnes IL
Våg

Her jobber vi med å få inn et lag nr. 3.

C1 (Mix)

C1 – Pulje 1
Klepp HU*
Våg
Kolbotn1
Veldre
Nessegutten HU*

C1 – Pulje 2
Kolbotn 2
Skavøypoll IL
Bossekopp UL
Brane Tigers

Ekstra kamper sø. 1.9.
Nr. 1 – Nr. 2
Nr. 3 – Nr. 4

C1 – Pulje 3
Fana IL
Kolnes
Stord
Utleira
Stange

C3 (Mix)

C3 – Pulje 1
Bossekopp
Bryne
Nordstrand
Viking
Kolbotn 3

C3 – Pulje 2 
Greipstad
Landsås/Harstad
Utleira
Ålgård
GØIF

C3 – Pulje 3 
Sandnes
Ullensaker Kisa il
Vadmyra
Støren SPKL
Lillestrøm

C4

Bergsøy Idrettlag - Bergsøy United
Bossekop Ungdomslag
Greipstad IL

Dobbel serie




Puljeoppsettet er klart

Postet av Landsturneringen den 21. Jun 2019

Lurer du på hvilke lag du skal møte under Landsturneringen 2019?
Nå trenger du ikke lure lengre, puljeoppsettet er nemlig klart!


Last ned oversikten her: Puljeoppsettet er klart.docx



PULJEOPPSETT FOTBALL

Alle lag spiller 4 kamper. To kamper lørdag og to kamper på søndag. Pokal til puljevinner.

7er B

7er B Pulje 1
City Stjørdal
Tromsø Full Fart Fremover
Borgen Unified
Lillestrøm 7er b
Brane Tigers

7er B Pulje 2
Rosenborg Ballklub
Lillestrøm 7er a
Elverum Fotball Unified
Vålerenga United
Harstad Tigers

7er B Pulje 3
Team Sande
Djerv 1919 lag 1
Verdal IL
Innstranda IL
BUL 1


7er C

7er C Pulje 1
Kolstad Fotball
Flatås IL Lions 1
Fana Superteam – Blå
IL Pioner Fotball

7er C Pulje 2
Nessegutten TF
Ranheim Royal
GIF Sort
Larvik Turn

7er C Pulje 3
Kolstad Fotball 2
NIL Diamonds
Vind Stars
Vivil 1
Halsøy Tigers

Ekstra kamper i Pulje 1 og Pulje 2 (sø. 1.9)

Nr. 1 pulje 1 - Nr- 1 pulje 2
Nr. 2 pulje 1 - Nr- 2 pulje 2
Nr. 3 pulje 1 - Nr- 3 pulje 2
Nr. 4 pulje 1 - Nr- 4 pulje 2

 

5er B

Eik Tønsberg Svart
Indre Fosen Tigers
Nordhordland BK
Djerv Stjernelag
Peder Morset


5er C

5er C Pulje 1
FK Sykkylven Dreamteam
Djerv 1919 lag 2
Furuset Regnbuen
Rosenborg Ballklub
Hvam United

5er C Pulje 2
Guard – 1
Vålerenga United
Hana IL TF 1
Stryn United
Tertnes Stjernelaget C

5er D

5er D Pulje 1
Alta IF FFU
City Stjørdal 2
Djerv 1919 lag 3
Røa Unified
Brumunddal Fotball

5er D Pulje 2
Nessegutten TF
Molde FK
Eik Tønsberg Hvit
FK Fyllingsdalen Tigers
Donn

5er D Pulje 3
Orkanger Diamonds
Hødd United
Sola Malaga
BUL 2
Tertnes Stjernelaget D

5er D Pulje 4
Ranheim Royal
Vivil IL rød
Tromsø Full Fart Fremover
GIF Hvit
Eiger FK

5er D Pulje 5
Flatås IL Lions
Vivil IL blå
Guard – 2
Innstranda IL
Vind Stars


5er E

FK Fyllingsdalen Tigers 2
Flatås IL Lions 3
Snøgg Super
Djerv 1919 4
Balsfjord Stars


3er D

3er D Pulje 1
Alta IF FFU
Fana SuperTeam – Rød
Halsøy Tigers
NIL Diamonds
Nessegutten TF D

3er D Pulje 2
Indre Fosen Tigers D
City Stjørdal 3
Sola Malaga
FK Sykkylven Dreamteam
Hana IL TF 2

3er E

3er E Pujle 1
Flatås IL Lions 4
Kolstad Fotball
Hvam United Sort
GIF Grønn
Halsøy Tigers 3

3er E Pujle 2
Nessegutten TF E
Indre Fosen Tigers E
Harstad Tigers
Halsøy Tigers 2
Hana IL TF 3


PULJEOPPSETT HÅNDBALL

Alle lag spiller 4 kamper. To kamper lørdag og to kamper på søndag. Pokal til puljevinner.


A (Jenter)

A Pulje 1
City Stjørdal HSL
BUL IL
Strindheim HU Blå*
Klepp HU*

Ekstra kamper sø. 1.9.
Nr. 1 – Nr. 2
Nr. 3 – Nr. 4

A Pulje 2
J-Multi, Byåsen Håndball
Strindheim HU Gul
VIVIL IL Håndball

Dobbel serie

B (Gutter)

Kolnes IL
Våg

Her jobber vi med å få inn et lag nr. 3.

C1 (Mix)

C1 – Pulje 1
Klepp HU*
Våg
Kolbotn1
Veldre
Nessegutten HU*

C1 – Pulje 2
Kolbotn 2
Skavøypoll IL
Bossekopp UL
Brane Tigers

Ekstra kamper sø. 1.9.
Nr. 1 – Nr. 2
Nr. 3 – Nr. 4

C1 – Pulje 3
Fana IL
Kolnes
Stord
Utleira
Stange

C3 (Mix)

C3 – Pulje 1
Bossekopp
Bryne
Nordstrand
Viking
Kolbotn 3

C3 – Pulje 2
Greipstad
Landsås/Harstad
Utleira
Ålgård
GØIF

C3 – Pulje 3
Sandnes
Ullensaker Kisa il
Vadmyra
Støren SPKL
Lillestrøm

C4

Bergsøy Idrettlag - Bergsøy United
Bossekop Ungdomslag
Greipstad IL

Dobbel serie





Programmet er klart!

Postet av Landsturneringen den 13. Jun 2019

Program

Fredag 30. august

kl. 11.00-14.00    Lederseminar «Grensesprengende idrett»

kl. 17.00            Åpning i Kimenparken 

kl. 17.30            Parade til Stjørdalshallen

kl. 18.30            Bespisning (varm mat) i hallen 

kl. 20.00            Åpningsshow            

kl. 21.00            Retur fra hallen til hotellene

kl. 21.30            Trener-/lagledermøte på Scandic Hell

Lørdag 31. august

kl. 09.00            Kampaktivitet

kl. 12.00            Varm lunsj (mellom 12.00 – 14.30)

kl. 16.30            Siste kamper ferdige for dagen

Kl. 18.00            Vorspiel på Scandic Hell

kl. 19.00            Bankett Scandic Hell (til kl. 23.00)

Søndag 1. september

kl. 09.00                Kampaktivitet

kl. 12.00            Varm lunsj (mellom 12.00 – 14.30)

kl. 16.00                Siste kamper ferdige

kl. 13.00                Premieseremoni etter lagets siste kamp



Stor påmelding!

Postet av Landsturneringen den 15. Mai 2019

Fredag 10. mai gikk påmeldingsfristen for Landsturneringen ut. Det er med stor glede hovedkomiteen for Landsturneringen 2019 kan fortelle at 78 lag/klubber fra hele landet har meldt seg på.

- Det er gledelig å se at så mange har meldt seg på, sier leder av hovedkomiteen, Merethe Storødegård.
- Vi skal gjøre vårt beste for å lage en knakende god turnering for alle deltakerne, og vi gleder oss stort til å ta imot alle tilreisende siste helgen i august. 

Også utenfor banen vil det være stor aktivitet. På banketten som arrangeres lørdag 31. august er det over 1500 påmeldte deltakere. 

Her kan du se programmet for Landsturneringen 2019

Selv om påmeldingsfristen har gått ut er det fremdeles mulig å ta kontakt med arrangørene om det er noen som har glemt å melde seg på. Dette må i så fall gjøres snarest, og innen søndag 2. juni. 

Se mer informasjon om påmelding

Her ser du en oversikt over alle påmeldte lag til Landsturneringen 2019:

 

  • Støren SPKL, håndball
  • Stord United 
  • Innstranda IL
  • Harstad Tigers
  • Klepp HU
  • Lillestrøm Håndballklubb HU
  • Snøgg Super Fotball
  • Hana IL TF
  • Viking Håndball
  • Eiger FK
  • Nordstrand IF
  • Molde FK
  • Stange Håndball
  • Greipstad IL
  • Sola Fotball
  • Håndballklubben Landsås/Harstad HK
  • Våg
  • Donn
  • VIVIL IL Håndball
  • J-Multi, Byåsen Håndball
  • Norhordland Ballklubb
  • Sportsklubben Djerv 1919
  • Tromsø Full Fart Fremover
  • Larvik Turn
  • FK Fyllingsdalen
  • Verdal IL
  • Fana IL Fotball
  • Nessegutten hu håndball 
  • Sportsklubben Guard
  • Borgen IL  Borgen Unified 
  • Hvam IL United
  • FK Sykkylven Dreamteam
  • Vålerenga United
  • Sande Sportsklubb / Team Sande
  • Stryn United
  • Alta IF FFU
  • Lillestrøm
  • Vind IL
  • Ullensaker Kisa il
  • SK Djerv
  • Kolstad Fotball
  • Tertnes
  • Brumunddal Fotball 8.div
  • Peder Morset Folkehøgskole 
  • Halsøy Tigers
  • Nessegutten TF
  • Rosenborg Ballklub
  • Kolnes IL
  • Ranheim IL
  • Namsos IL Fotball - NIL Diamonds
  • Vadmyra IL
  • Storsteinnes IL  Lagnavn: Balsfjord Stars
  • Tønsbergs Turn Håndball
  • Hødd United
  • Gjelleråsen IF Handicap
  • Idrottslaget BUL
  • Bergsøy Idrettlag - Bergsøy United
  • IL Brane / Brane Tigers
  • Røa Unified
  • Strindheim HU
  • Orkanger IF - Orkanger Diamonds
  • Skavøypoll Idrettslag
  • Veldre Håndball 
  • Bossekop Ungdomslag
  • Sandnes håndball klubb
  • Elverum Fotball Unified
  • Furuset Fotball IF
  • City Stjørdal HSL
  • Ålgård Håndball
  • Utleira IL 
  • Vivil IL
  • Indre Fosen Tigers
  • Flatås IL Lions
  • Eik Tønsberg
  • KOLBOTN 1
  • KOLBOTN 2
  • KOLBOTN 3




Påmeldingfrist 10. mai.

Postet av Landsturneringen den 26. Apr 2019

Påmeldingsfrist Fredag 10 Mai

1. mars gikk startskuddet for påmeldingen til Landsturneringen 2019. Det er allerede flere lag fra hele landet som har meldt seg på, men enda er det plass til flere deltakere. 

I år arrangeres Landsturneringen i Stjørdal kommune i Trøndelag, 30. august til 1. september.

Her kan du laste ned invitasjonen til Landsturneringen 2019

Lenke til påmeldingen finner du her: https://fotball.formstack.com/forms/landsturneringen_stjordal_2019


Alle spørsmål om Landsturneringen 2019 rettes til følgende e-postadresse: landsturneringen@outlook.com 



Levert av IdrettenOnline