Hotellfordeling Landsturneringen i Bergen
Postet av Landsturneringen den 29. Jun 2018
HOTELL FORELDRE/FORESATTE
For foreldre/foresatte eller andre som vil ta turen til Bergen, men ikke benytter seg av deltakerpakkene, vil det være mulig å bestille hotell til fordelaktig pris.
Tilbudet gjelder alle Scandic Hoteller i Bergen fra torsdag til mandag, ved benyttelse av bookingkode: PROMO10B
Link til promokode http://www.scandichotels.no/dl...
Spillerliste og navneliste hotell
Postet av Landsturneringen den 19. Jun 2018
Puljeoppsettene er publisert og vi jobber i disse dager med å fordele lagene på ulike hoteller. Så snart vi har fordelt lagene på aktuelle hoteller vil vi publisere oversikten på landsturneringen.no .
Vedlagt følger to dokumenter som vi håper dere har anledning til å fylle ut og sende oss, spillerlisten og navneliste/romfordeling som vi skal sende til hotellene. Da alle klubber har bestilt deltagerpakker håper vi dere har anledning til å sende disse i retur så snart som mulig og senest innen 29. juni (slik at vi får sendt til hotellene før ferien).
På forhånd takk for hjelpen og ha en strålende dag videre 😊
Listene sendes til siv.trones@handball.no , med kopi til toveiren.vindenes@fotball.no
Puljeoppsett 2018
Postet av Landsturneringen den 8. Jun 2018
Puljer Landsturneringen 2018 i Bergen
Sist oppdatert 8. juni 2018
FOTBALL
7er fotball
Klasse 7B-1 | Klasse 7B-2 | Klasse 7B-3 | Klasse 7C-1 | Klasse 7C-2 |
City Stjørdal 1 | Namsos IL Dimonds | Borgen Unified | Brane Tigers | FK Sykkylven Dreamteam |
SK Djerv 1919 1 | Rosenborg BK | Tromsø FFF | SK Guard | Vind IL Unified |
Vålerenga United | Lillestrøm SK | Vivil Fotball rød | Fana SuperTeam Rød | GIF Sort |
Elverum Fotball Unified | Eik/Lavik | Kolstad | Lavik/Eik | Lillestrøm SK 2 |
BUL | Flatås Lions 1 |
5er fotball
Klasse 5B-1 | Klasse 5B-2 | Klasse 5C-1 | Klasse 5C-2 | Klasse 5C-2 | |
Hvam United | Harstad Tigers | SK Djerv 1919 2 | Røa Unified | Vålerenga United | |
Rosenborg BK | NBK | Furuset Fotball | Verdal IL | Viking FK | |
Askøy Stjerne | Sotra United | Hana 1 | Flatåsen Lions 2 | Vind IL Unified | |
Team Sande | SK Brann Stjernelaget | Mjølner Vikings | Søreneset Stjernelag | NBK Rød | |
SK Brann | Djerv SK | Tertnes | Mjølner Vikings | FBK Voss | |
Klasse 5D-1 | Klasse 5D-2 | Klasse 5D-3 | Klasse 5D-4 | Klasse 5E-1 | Klasse 5E-2 |
Eiger FK | Molde FK | Vivil IL blå 2 | Sola Fotball | Sotra United | Fana SuperTeam Gul |
Askøy Stjerne 2 | Fana SuperTeam Blå | Osterøy IL | Flatås Lions 3 | Alta IF | Storsteinnes IL/Balsfjord Stars |
Brumunddal Fotball | Vivil IL blå | FK Fyllingsdalen Tigers | SK Djerv 1919 3 | GIF Hvit | Nesseguttene TF 2 |
Sotra United | SF-United | IL Hødd | FBK Voss | FK Fyllingsdalen Tigers Hvit | FK Fyllingsdalen Tigers Lilla |
City Stjørdal 2 | Nessegutten TF 1 | Tromsø FFF | Djerv SK | SK Djerv 1919 4 | Snøgg Super Fotball |
3er fotball
Klasse 3D-1 | Klasse 3D-2 | Klasse 3E-1 | Klasse 3E-2 | Barnelag 3-1 | Barnelag 3-2 |
City Stjørdal 3 | Flatås Lions 4 | Sola Fotball | Nesssegutten TF 4 | Lag 1 | Lag 4 |
Hvam United Gul | Harstad Tigers | Hvam United Gul/Sort | Namsos Il Dimonds | Lag 2 | Lag 5 |
SK Guard | Hana 2 | Alta IF | Osterøy Stjernelag | Lag 3 | Lag 6 |
GIF Grønn | Nessegutten TF 3 | Kolstad | Lag 4 | Lag 7 | |
Hana 3 |
HÅNDBALL
A-puljer
Klasse A2-1 | Klasse A2-2 |
BUL | Klepp Jenter |
Byåsen Multi | Nessegutten |
Strindheim Gul | Strindheim Blå |
Strømsgodset IFU | Vivil Håndball 2 |
Vivil Håndball 1 |
|
C-puljer
Klasse C1 |
| Klasse C2-1 | Klasse C2-2 | Klasse C2-3 | |
Grane Arendal |
| Bossekop 1 | Herkules Gul | Førde United | |
Klepp Mix |
| City Stjørdal | Kolbotn 2 | Herkules | |
Kolnes IL |
| Lyngbø/Bjørnar United | Os | Kotbotn 1 | |
Sotra |
| Hinna | Stange HK | Stord United | |
Sotra 2 |
| Skavøypoll | Veldre Håndball | Vadmyra Gull | |
Klasse C3-1 | Klasse C3-2 | Klasse C3-3 | Klasse C3-4 | Klasse C4 | |
Bossekop 2 | Brane Tigers | Bryne | Hinna 2 |
| Greipstad 2 |
Fana Gullag | Sandnes HK | Greipstad | Kolbotn 3 |
| Hundvåg |
Harstad Funkis | Tønsberg | Nordstrand IF | Lillestrøm |
| Lillestrøm 2 |
MHI | Viking Superlaget | Sandviken | Sandnes HK 2 |
|
|
Ålgård | Ålgård Rød | Ull/Kisa | Vadmyra Gull 2 |
|
|
Påmeldte klubber til Landsturneringen 2018
Postet av Landsturneringen den 5. Jun 2018
Hele 83 klubber er påmeldt med lag i årets Landsturnering i Bergen!
Her er alle klubbene:
Klubb |
Alta IF FFU |
Askøy Stjerne |
Borgen IL |
Bossekop Ungdomslag |
Brane, IL |
Brann, SK |
Brumunddal Fotball |
Bryne håndballklubb |
BUL, IL |
Byåsen Håndball |
City Stjørdal HSL |
Djerv 1919, SK |
Djerv, SK |
Eiger FK |
Eik-Tønsberg |
Elverum Fotball Unified |
Fana IL Fotball |
Flatås IL Lions |
Furuset Fotball, Regnbuen |
Fyllingsdalen, FK |
Førde IL |
Gjelleråsen IF Handicap |
Grane Arendal Håndball, IK |
Greipstad IL |
Guard, SK |
Hana IL |
Harstad HK Funkis |
Harstad Tigers |
Herkules |
Hinna Håndball |
Hundvåg Håndball |
HVAM IL |
Hødd, IL |
Klepp HU |
Kolbotn IL |
Kolnes IL |
Kolstad IL |
Larvik Turn |
Lillestrøm |
Lillestrøm Håndballklubb HU |
Lyngbø/Bjørnar United |
MHI |
Mjølner, FK |
Molde FK |
Namsos IL Fotball |
Nessegutten HU |
Nessegutten TF |
Nordhordland BK |
Nordstrand IF |
Os Turnforening |
Osterøy IL |
Rosenborg BK |
Røa |
Sande Sportsklubb, Team Sade |
Sandnes håndballklubb |
Sandviken, IL |
Skavøypoll Idrettslag |
Snøgg Super Fotball |
Sogn og Fjordane United (SF-United) |
Sola Fotball |
Sotra SK Håndball |
Sotra SK United |
Stange Håndballklubb |
Stord United |
Storsteinnes idrettslag |
Strindheim IL |
Strømsgodset IFU |
Sykkylven Dreamteam |
Søreneset Idrettslag |
Tertnes |
Tromsø Full Fart Fremover |
Tønsberg Turn Håndball |
Ullensaker/Kisa Håndball |
Vadmyra IL |
Veldre Håndball |
Verdal iL |
Viking FK |
Viking Håndball Superlaget |
Vind IL Unified |
VIVIL IL |
Voss, FBK |
Vålerenga Fotball |
Ålgård Håndballklubb |