Oppsett Håndball og Fotball

Postet av Landsturneringen den 1. Sep 2017

På denne siden finner du gruppeoppsettene for håndball og fotball. Det legges ved link til de forskjellige forbundenes sider der man kan kampprogrammet. Husk å sjekke kampoppsettet på nettet da det kan forekomme endringer.

Resultater oppdateres på nett under samme sider som man finner kampoppsettet.

Puljeoppsett Håndball

Klasse A1 Jenter City Stjørdal, Strindheim Blå, Nessegutten, Sotra 1

Klasse A2 Jenter Byåsen, Strindheim Gul, BUL, Veldre 1, Strømsgodset

Klasse B Gutter Våg, Sotra 2, Veldre 2

Klasse C2 mix pulje 01 Larvik Turn Hvit, Stange Hvit, Bossekop 1, Førde, Kolnes

Klasse C2 mix pulje 02 Tønsberg Turn, Grane, Arendal, Klepp 1, Kolbotn 2, HG Gokstad

Klasse C2 mix pulje 03 Klepp 2, Nessegutten 2, Kolbotn 3, Mjøndalen, Stange Blå            

Klasse C3 mix pulje 01 Larvik Turn Blå, Nordstrand, Brane Tigers, Vadmyra, Sandnes 2

Klasse C3 mix pulje 02 Greipestad 1, Lillestrøm 1, Sandnes 1, Bossekop 2

Klasse C3 mix pulje 03 Ålgård, Mandal, Stord United, Kolbotn 1

4’er håndball Ull/Kisa, Lillestrøm 2, Greipestad 2

 Kampoppsett Håndball


Puljeoppsett Fotball

Klasse 3er D Avd 01 Alta, Gjelleråsen, Hana, Hana 2, Hvam, Namsos

Klasse 3er E Avd 01 Flatås, Harstad, Nessegutten

Klasse 5er B Avd 01 City Stjørdal Helsesportlag, Hana, Lillestrøm, Verdal, Viking

Klasse 5er B Avd 02 Borgen, Harstad, Hvam, Mjølner, Nordhordland

Klasse 5er C Avd 01 Djerv 1919, Fana, Fjellhamar

Klasse 5er C Avd 02 FK Sykkylven, Strømmen, Tertnes, Vålerenga

Klasse 5er D Avd 01 Alta, Eiger, Gjøvik-Lyn, GØIF, Ranheim  

Klasse 5er D Avd 02 City Stjørdal, Djerv 1919, Harstad 2, Hødd, Tromsø

Klasse 5er D Avd 03 BUL, Flatås, Fyllingsdalen, Innstrandnes, Røa

Klasse 5er D Avd 04 Brumundal, Gjelleråsen, Molde, Nessegutten

Klasse 5er E Avd 01 Djerv 1919, Fyllingsdalen, Storsteinnes

Klasse 5er E Avd 02 Asker, Flatås, Fyllingsdalen 2, Snøgg

Klasse 7er A Avd 01 Follo, Lillestrøm, Rosenborg, Åmot

Klasse 7er B Avd 01 Brane, Follo, Sande, Tromsø, Vålerenga

Klasse 7er B Avd 02 Asker, Bul, Bøn, Gjelleråsen, Mjøndalen

Klasse 7er B Avd 03 Borgen, Brann, Djerv 1919, Elverum, Rosenborg

Klasse 7er C Avd 01 Donn, Gjøvik-Lyn, Ranheim, Åmot

Klasse 7er C Avd 02 Innstrandens, Kolstad, Larvik Turn, Namsos

Klasse 7er C Avd 03 Eik Tønsberg, Flatås, Guard, Nessegutten

  Kampoppsett Fotball




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc