Puljeoppsett 2018

Postet av Landsturneringen den 8. Jun 2018

Puljer Landsturneringen 2018 i Bergen

Sist oppdatert 8. juni 2018

FOTBALL

7er fotball

Klasse 7B-1

Klasse 7B-2

Klasse 7B-3

Klasse 7C-1

Klasse 7C-2

City Stjørdal 1

Namsos IL Dimonds

Borgen Unified

Brane Tigers

FK Sykkylven Dreamteam

SK Djerv 1919 1

Rosenborg BK

Tromsø FFF

SK Guard

Vind IL Unified

Vålerenga United

Lillestrøm SK

Vivil Fotball rød

Fana SuperTeam Rød

GIF Sort

Elverum Fotball Unified

Eik/Lavik

Kolstad

Lavik/Eik

Lillestrøm SK 2

BUL

Flatås Lions 1

 5er fotball

Klasse 5B-1

Klasse 5B-2

Klasse 5C-1

Klasse 5C-2

Klasse 5C-2

Hvam United

Harstad Tigers

SK Djerv 1919 2

Røa Unified

Vålerenga United

Rosenborg BK

NBK

Furuset Fotball

Verdal IL

Viking FK

Askøy Stjerne

Sotra United

Hana 1

Flatåsen Lions 2

Vind IL Unified

Team Sande

SK Brann Stjernelaget

Mjølner Vikings

Søreneset Stjernelag

NBK Rød

SK Brann 

Djerv SK

Tertnes

Mjølner Vikings

FBK Voss

Klasse 5D-1

Klasse 5D-2

Klasse 5D-3

Klasse 5D-4

Klasse 5E-1

Klasse 5E-2

Eiger FK

Molde FK

Vivil IL blå 2

Sola Fotball

Sotra United

Fana SuperTeam Gul

Askøy Stjerne 2

Fana SuperTeam Blå

Osterøy IL

Flatås Lions 3

Alta IF

Storsteinnes IL/Balsfjord Stars

Brumunddal Fotball

Vivil IL blå

FK Fyllingsdalen Tigers

SK Djerv 1919 3

GIF Hvit

Nesseguttene TF 2

Sotra United

SF-United

IL Hødd

FBK Voss

FK Fyllingsdalen Tigers Hvit

FK Fyllingsdalen Tigers Lilla

City Stjørdal 2

Nessegutten TF 1

Tromsø FFF

Djerv SK

SK Djerv 1919 4

Snøgg Super Fotball

 3er fotball

Klasse 3D-1

Klasse 3D-2

Klasse 3E-1

Klasse 3E-2

Barnelag 3-1

Barnelag 3-2

City Stjørdal 3

Flatås Lions 4

Sola Fotball

Nesssegutten TF 4

Lag 1

Lag 4

Hvam United Gul

Harstad Tigers

Hvam United Gul/Sort

Namsos Il Dimonds

Lag 2

Lag 5

SK Guard

Hana 2

Alta IF

Osterøy Stjernelag

Lag 3

Lag 6

GIF Grønn

Nessegutten TF 3

Kolstad

Lag 4

Lag 7

Hana 3

HÅNDBALL

A-puljer

Klasse A2-1

Klasse A2-2

BUL

Klepp Jenter

Byåsen Multi

Nessegutten

Strindheim Gul

Strindheim Blå

Strømsgodset IFU

Vivil Håndball 2

Vivil Håndball 1

 

C-puljer

Klasse C1

 

Klasse C2-1

Klasse C2-2

Klasse C2-3

Grane Arendal

 

Bossekop 1

Herkules Gul

Førde United

Klepp Mix

 

City Stjørdal

Kolbotn 2

Herkules

Kolnes IL

 

Lyngbø/Bjørnar United

Os

Kotbotn 1

Sotra

 

Hinna

Stange HK

Stord United

Sotra 2

 

Skavøypoll

Veldre Håndball

Vadmyra Gull

Klasse C3-1

Klasse C3-2

Klasse C3-3

Klasse C3-4

Klasse C4

Bossekop 2

Brane Tigers

Bryne

Hinna 2

 

Greipstad 2

Fana Gullag

Sandnes HK

Greipstad

Kolbotn 3

 

Hundvåg

Harstad Funkis

Tønsberg

Nordstrand IF

Lillestrøm

 

Lillestrøm 2

MHI

Viking Superlaget

Sandviken

Sandnes HK 2

 

 

Ålgård

Ålgård Rød

Ull/Kisa

Vadmyra Gull 2

 

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline