Det er kanskje noe som du lurer på? Da kan du bruke denne oversikten for å finne en som kan hjelpe deg med svar:

Komitéleder

Merethe Storødegård

952 22 842

Merethe.Storodegard@nav.no

Bankett/åpningsseremoni 

Jenny Langåssve

922 45 925

jml@ntebb.no

Overnatting

Mari Østgård

913 42 404

mostga@broadpark.no 

Økonomi

Grethe Liatun

918 97 672

grethe.liatun@trondheim.kommune.no

Kampavvikling/arena Håndball

Roar Børstad

915 52 554

roar@s-n.no

Informasjon

Aina Kristiansen

959 73 114

aina.kristiansen@nho.no

Transport

Magnar Grendal

971 49 400

postmg@online.no

Kampavvikling/arena Fotball

Alf Erik Albrechtsen

907 40 127

Alf-erik.albrechtsen@getmail.no

Kampavvikling/arena Fotball

Johan Aune

908 72 306

jaune@shire.com

Informasjon

Ingvar Aune

979 54 261

ingvar.aune@elis.com
Norges Håndballforbund
Eva Skei915 22 975
eva.skei@handball.no
Norges Fotballforbund
Tommy Bang-Larssen928 83 330
Tommy.Bang-Larssen@fotball.no
Levert av IdrettenOnline