Det er kanskje noe som du lurer på? Da kan du bruke denne oversikten for å finne en som kan hjelpe deg med svar:

Arrangementstelefon: 45 15 70 01

Prosjektleder

Tove Iren Vindenes

934 19 733

Tove.iren.vindenes@handball.no

Hospitality 

Siv Trones

454 41 228

Siv.Trones@handball.no 

Transport

Signe Fjeldstad

419 36 276

signe.fjeldstad@tide.no

Kampavvikling Fotball

Andreas Krøvel

913 42 400

andreas@krovel.net

Kampavvikling Håndball

Kathrine Abelsen

922 92 726

Katrine.Abelsen@handball.no

Informasjon

Ellinor Sælensminde

55 59 58 20

Ellinor.Saelensminde@fotball.no

Bankett

Rita Helleseth

951 83 899

rita.helleseth@gmail.com

Åpningsseremoni

Mats Christian Mandt

916 49 257

mats.christian.mandt@gmail.com

Premieutdeling

Kristin Solheim Jacobsen

485 02 898

kristinsjacobsen@gmail.com

Bli-kjent-fest

Charlotte Vindenæs

476 42 905

charlotte.vindenes@gmail.com

Sikkerhetsansvarlig

Svein Bruvatne

908 57 361

svein@semsikkerhet.no
Levert av IdrettenOnline