Puljeoppsett for både fotball og håndball

Postet av Landsturneringen den 19. Aug 2022


Puljeoppsett for fotball: 

 

7er:






B pulje 1B pulje 2C pulje 1C pulje 2
Innstranda 1Brane TigersBUL IL 1FK Eik Tønsberg
/Larvik Turn 1
Team SandeFollo Drømmelag 1Djerv 1919 TL lag 1Innstranda 2
Vålerenga UnitedHana 1Gjelleråsen SortSola Malaga
Vivil 1
Harstad Tigers 1Vind Stars 1


Peder Morset




 

5er:






B pulje 1C pulje 1C pulje 2D pulje 1
DonnFollo Drømmelag 2Hana 2Fana Super Team
Hødd United 1Fana Super Team
Lillestrøm 2Furuset Fotball Regnbuen
1
Lillestrøm 1Nessegutten TF 1NBK 1Hvam United 1
Tromsø Full Fart Fremover 1Stryn UnitedPioner PowerNessegutten TF 3

Vivil 2Sykkylven Dream
Team 1
Sykkylven Dream Team 2








D pulje 2D pulje 3D pulje 4
Balsfjord
Stars 1
Borgen UnifiedBUL IL 2
Eiger HCDjerv 1919 TL lag 2FK Fyllingsdalen Tigers 1
FK Eik Tønsberg/Larvik Turn 2Innstranda 3Molde Rolig
Tertnes Stjerne 1Nessegutten TF 2Vind Stars 2

Vivil 3






E Pulje 1
FK Eik Tønsberg/Larvik Turn 3.                        
FK Fyllingsdalen Tigers 3.                  
Gjelleråsen Hvit                                
Harstad Tigers 2.                            
Molde Reser

E Pulje 2
Alta
Djerv 1919 TL Lag 3
Røa
Tertnes Stjerne 2
VIA Venner i aktivitet
 

3er:


D pulje 1E pulje 1
Furuset Fotball Regnbuen 2Alta
Hødd United 2Balsfjord Stars 3
Lillestrøm 3Hana 3
Tromsø Full Fart Fremover 2Hvam United 2

Nessegutten TF 4


 


Puljeoppsett for håndball:

 




Jetnter AKortbane - Barn/UngdomKorbane - Voksen
J-Multi Byåsen HåndballLT 2022 - Kortbane - Barn/UngdomBossekop 2
Klepp HUGreipstad 2Sternelaget Randesund
Larvik Turn AHundvåg Superlaget 2Sandnes 2
Strindheim IL BlåKragerø 2
Strindheim IL Gul







Mix C1 - Pulje 1Mix C1 - Pulje 2Mix C2 - Pulje 1
Klepp HU 2Klepp HU 3Brane Tigers
SotraKolnesKolbotn IL
VågVadmyra Gull 1Nordstrand Parasport Håndball


Os






Mix C2 - Pulje 2Mix C2 - Pulje 3Mix C2 - Pulje 4
Kolbotn IL 2Kolnes 2 MixHerkules Håndball
GØIFKHK Foreina KvinnheradGrane Arendal
Vadmyra Gull 2Storhamar TH 2Larvik Turn & IF 2 Hvite
Åkra ILTvedestrand









Mix C3 - Pulje 1 Mix C3 - Pulje 2Mix 3 - Pulje 3
BHK SuperteamHarstad FunkisBossekop
Gausdal UnikumKolbotn IL 3VIA Venner i aktivitet Farsund
Tønsberg Turn THStorhamar THKragerø
Ålgård HåndballVåg 2Lillestrøm Håndballklubb









Mix C3 - Pulje 4Mix C3 - Pulje 5Mix C3 - Pulje 6
VindbjartBul ILFana Gullag
SandnesLarvik Turn & IF 3 BlåHundvåg Superlaget
VeldreMHI-HåndballLillestrøm Håndballklubb 2
Vivil HåndballStord UnitedUllensaker/Kisa IL Håndball

 


Mix C3 - Pulje 7
Blest IL Superteam
Bryne Håndballklubb
Greipstad IL
Ullensaker/Kisa IL Håndball 2


Endringer eller spørsmål kan meldes inn til jankare.jakobsen@handball.no
 
Kampoppsettet legges ut mandag 22 august. Endringer av puljer/klasse 
må være sendt inn innen kl 1200 mandag.





Påmeldte lag til Landsturneringen 2022

Postet av Landsturneringen den 26. Apr 2022


Her er påmeldte lag: (pr 16.august)

Fotball



7B7C5B5C5D5E3D3E









Alta IF




1
1
Borgen IL (Lagnavn Borgen Unified) 



1


Brane Tigers1






Donn 

      1




Eiger FK



1


Fana IL Fotball


11


Fk Eik Tønsberg AIL



11

FK Fyllingsdalen



11

Follo`s Drømmelag      1

       1



Furuset Fotball IF



1
1
Gjelleråsen IL
1


     1

Hana il1

       1
        
1
Harstad Tigers/Harstad Idrettslag
     1


1

Hvam IL



1

1
Hødd IL

      1


      1
Idrottslaget i BUL (BUL IL)
1

1


IL Pioner Fotball


     1



Innstranda Idrettslag11

1


Larvik Turn & IF Unified
1





Lillestrøm sportsklubb

11

      1
Molde FK



11

Nessegutten Tilrettelagt Fotball


12

1
Nordhordland BK


       11


Peder Morset      1





Røa IL




1

Sande Sportsklubb, Team Sande1






Sola Malaga, Sola fotball
1





Sportsklubben Djerv 1919
1

11

Storsteinnes idrettslag. Lag navn: Balsfjord Stars 



              1

1
Stryn T&I


1



Sykkylven IL - Dream Team 


11


Tertnes Fotball Damer



      1       1


Tromsø Full Fart Fremover

       1


      1
VIA v/ Farsund og Lista Idrettskubb




1

Vind IL
1

1


Vivil IL       1       
       1      1


Vålerenga United1

























79410191045


7-er: A, B , C 
5-er: B, C, D, E 
3-er: D, E 

A: Meget gode fotballferdigheter 
B: Gode fotballferdigheter 
C: Middels fotballferdigheter 
D: Mindre gode fotballferdigheter 
E: Svake fotball ferdigheter





Håndball


ABC1C2C3D







Bodø Håndballklubb



1
Bossekop Ungdommslag 



11
Brane Tigers


1

Bryne håndballklubb 



1
Fana IL Fotball



1
Gausdal Unikum TH 



1
Grane TH


1

Greipstad IL



11
GØIF


1

Harstad Håndballklubb



1
Herkules


         1

Klepp IL1
2


Hundvåg Håndball



11
I. L. Blest



1
Idrottslaget i BUL (BUL IL)



1
J-Multi Byåsen Håndball1




KHK Foreina 


1

Kolbotn IL (Kolbotn IL HC-Gruppe)


21
Kolnes IL
1
1

Kragerø



            1           1
Larvik Turn & Idrettsforening1

11
Lillestrøm 



2
Mhi hu



1
Nordstrand IF


1

Os Håndball


          1

Randesund Stjernelag




1
Sandnes HK



11
Sotra sportsklubb

1


Stord united



1
Storhamar TH 


11
Strindheim Blå2




Tvedestrand


1

Tønsberg Turn TH



1
Ull/Kisa



2
Vadmyra IL

11

Veldre Håndball 



            1
VIA v/ Farsund og Lista Idrettskubb



1
Vindbjart



            1
VIVIL IL



1
VÅG

1
1
Åkra IL


1

Ålgård håndball 



1

51515286
 
 
A: Rene Jentelag.Gode håndballferdigheter
B: Rene Guttelag.Gode håndballferdigheter
C: Mixlag.


C1: Meget gode håndballferdigheter 
C2: Gode håndballferdigheter

D: Kortbane for barn og ungdom samt spillere som ikke kan løpe så mye.